Alesia Bami lë punën e balerinës për një ‘profesion’ të ri… - Bota Sot
Alesia Bami lë punën e balerinës për një ‘profesion’ të ri…

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Alesia Bami lë punën e balerinës për një ‘profesion’ të ri…

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 07:20
Alesia Bami

Balerina e “Stop” dhe modelja e njohur Alesia Bami është kthyer në kryetemën e mediave rozë, kjo edhe për shkak të formave të saj bombastike.

Postimet në Instagram nga pushimet verore kanë qënë të shumta, por çfarë tërhoqi vëmendjen ishte postimi i saj i fundit.

Alesia ka vendosur që të paktën për një ditë të ndryshojë profesion.

“Një roje plazhi si unë” shkruan Alesia në foton ku shfaqet e ulur në kullën e vrojtimit të rojeve të plazhit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test