Vajza e Nysret Muqiqit superseksi në foton e fundit - Bota Sot
Vajza e Nysret Muqiqit superseksi në foton e fundit

Mediale Vip

E mërkurë, 17 tetor 2018

Vajza e Nysret Muqiqit superseksi në foton e fundit

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 09:28
Albiona Muqiqi

Ajo s’është artiste, por falë bukurisë saj ka marrë vëmendje të madhe si në rrjete sociale ashtu edhe në mediat rozë.

Albiona, vajza e madhe e këngëtarëve Nusret e Merita Muqiqit, shquhet për linjat dhe bukurinë natyrale.

Së fundmi vjen me një fotografi në llogarinë Instagram, ku shfaqet tejet e ëmbël dhe mjaftë në formë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test