Ja dhurata e Bleros për ditëlindjen e Afronës - Bota Sot
Ja dhurata e Bleros për ditëlindjen e Afronës

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Ja dhurata e Bleros për ditëlindjen e Afronës

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 10:33
Blero dhe Afrona Dika

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

E Afrona ka publikuar një foto në të cilën shihet një buqetë me lule dhe pas saj Blero.

Duket se këto lule ia ka dhuruar Blero për ditëlindje.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test