Pamje nga argëtimi i Dua Lipas në Prishtinë - Bota Sot
Pamje nga argëtimi i Dua Lipas në Prishtinë

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

Pamje nga argëtimi i Dua Lipas në Prishtinë

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 13:31
Dua Lipa

Ka dy ditë që Dua Lipa po qëndron në Prishtinë.

Ajo përveç familjes së saj dhe ekipës, me vete ka edhe të dashurin e saj, Isaac Carew.

 Se po argëtohet tej mase e tregon edhe vet ajo përmes rrjeteve të saj sociale.

Këngëtarja me famë botërore ka ndarë me miqtë e saj disa momente, ku shihet tejet e lumtur.

Ndryshe sonte në parkun Gërmia do të nis festivali Sunny Hill, ku protagoniste e kësaj mbrëmjeje do të jetë Dua Lipa.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test