Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës - Bota Sot
Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Nuk do ju besoni syve! Angela Martini në jaht me këngëtarin tuaj të zemrës

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 15:29
Angela Martini

Modelja e njohur Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos janë duke shijuar pushimet. 

Nga destinacioni në destinacion dhe këtë herë fati i ka bashkuar me këngëtarin e dashur të shqiptarëve. 

Mos e besoni po deshët por Angela Martini ndan të njëjtin jaht me Eros Ramazzottin.

Videon e ka ndarë në Instagramin e tij bashkëshorti i Angelës. 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test