Liam dhe Miley mund të mos martohen kurrë?! - Bota Sot
Liam dhe Miley mund të mos martohen kurrë?!

Mediale Vip

Liam dhe Miley mund të mos martohen kurrë?!

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 17:07
Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus mund të mos martohen kurrë. Burime pranë tyre kanë konfirmuar për “Ace Showbiz” se ata janë mëse të lumtur vetëm me fejesën dhe martesën nuk e shohin si një hap të domosdoshëm për marrëdhënien e tyre.

Çifti janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe gjithashtu përflitet se Miley mund të jetë shtatzënë. Miqtë e tyre të ngushtë kanë rrëfyer se këngëtarja ka një sjellje ndryshe, nuk konsumon më alkool dhe ndjen të përziera çdo ditë në stomak.

Partneri i saj gjithashtu nuk ndalon së prekuri barkun e saj dhe se dy ata shfaqen më të dashuruar se kurrë. Kjo është edhe arsyeja përse Miley nuk dëshiron të shfaqet shumë në publik kohët e fundit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat