Aktori i njohur bëhet baba në moshën 69 vjeçare?! - Bota Sot
Aktori i njohur bëhet baba në moshën 69 vjeçare?!

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Aktori i njohur bëhet baba në moshën 69 vjeçare?!

Më: 10 gusht 2018 Në ora: 22:21
Richard Gere dhe Alejandra Silva

Aktori, 69 vjeçar Richard Gere njihet për rolet e tij të shumta.

Gruaja e Richard Gere, Alejandra Silva thuhet se është shtatzënë, që do të thotë se aktori është duke u përgatitur të bëhet baba në moshën 68 vjeçare, shkruan aol.

Sipas spitalit ABC-ABC, i cili thyen lajmin për martesën e Gere dhe Silva në prill, publicistja 35-vjeçare spanjolle është shtatzënë.

Weekly konfirmoi se më 23 prill ylli i ‘Pretty’ u martua fshehurazi pas më shumë se tre vjet takimesh. Dyshja ishte parë për herë të parë në plazh në Itali në qershor 2015.

“Kam gjetur jetën e qetë dhe të lumtur që kam kërkuar gjithmonë,” i tha Gera HOLËS! në lidhje me marrëdhënien e tij në prill.

Ky është fëmija i dytë i Silva. Ajo ndan një djalë të quajtur Albert me ish-bashkëshortin Govind Friedland, e cila ishte e martuar nga 2012 deri 2015.

Silva u hap për marrëdhënien e saj me Gere në HOLA!

“Isha pak e humbur, pa dritë, dhe e dija se ai i dha kuptim jetës sime”, tha ajo në prizë. “Ishte ndjenja që dikush po dilte dhe më tregonte rrugën time të vërtetë”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test