Të pasmet e vajzës së ish deputetes do ju copëtojnë zemrën - Bota Sot
Të pasmet e vajzës së ish deputetes do ju copëtojnë zemrën

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Të pasmet e vajzës së ish deputetes do ju copëtojnë zemrën

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 00:48
Ada Deda

Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë. 

Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj me bikini. Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike. 

Pasi e pamë gjatë Botërorit 2018 në shumë panele sportive, tashmë është koha për t’u relaksuar.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test