Nga gjoksi dërrasë në atë bombastik, shikoni si ka ndryshuar Beatrix Ramosaj - Bota Sot
Nga gjoksi dërrasë në atë bombastik, shikoni si ka ndryshuar Beatrix Ramosaj

Mediale Vip

E hënë, 22 tetor 2018

Nga gjoksi dërrasë në atë bombastik, shikoni si ka ndryshuar Beatrix Ramosaj

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 00:50
Beatrix Ramosaj

E gjitha ja befu nga foto e saj të nxehta, të publikuara në fillim të sezonit veror, ku shfaqej me bikini dhe të shumtë ishin ata të cilit diskutonin për ndryshimin në gjoksin e Beatrix Ramosaj.

Po të bëjmë një retrospektivë të thjesht, ata që e kujtojnë, më përpara këngëtarja kishte një masë shumë minimale të gjoksit dhe ne do t’ju vijmë në ndihmë me ilustrimin që paraqesin imazhet e mëposhtme.

Shumë ndryshime në masë dhe duket se Beatrix Ramosaj e ka bërë operacion plastik gjoksin e saj.

Po ju si mendoni a ka bërë mirë Betrix për këtë vendim që ka marrë përsa i përket fizikut të saj?

Gjykojeni si të doni, ama faktet flasin qartë...

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test