The Weeknd sërish këngë për Selena Gomez? - Bota Sot
The Weeknd sërish këngë për Selena Gomez?

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

The Weeknd sërish këngë për Selena Gomez?

Më: 12 gusht 2018 Në ora: 14:07
The Weeknd dhe Selena Gomez

The Weeknd është njëri prej shumë artistëve që Nicki Minaj ka bashkëpunuar për albumin e saj më të ri “Queen” shkruan Elle.

Nicki Minaj sjell këngën “Thought I Knew You” në bashkëpunim me The Weeknd. Fansat e The Weeknd mendojnë se kjo këngë është rreth lidhjes që The Weeknd ka pasur me Selena Gomez.

Momentalisht, The Weeknd është në lidhje me Bella Hadid.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test