Albana Osmani si një princeshë në mes të katër meshkujve - Bota Sot
Albana Osmani si një princeshë në mes të katër meshkujve

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Albana Osmani si një princeshë në mes të katër meshkujve

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 13:10
Albana Osmani

Por ata që e kujtojnë në shfaqjet e saj të para në Top Channel, si prezantuese e “Top Select” e dinë mirë që nga ajo kohë, Albana nuk ka ndryshuar aspak.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet si një princeshë e vertetë.

Prezantuesja ka pozuar së bashku me kolegët e saj në dasmën Ledion Liço dhe Sara Hoxhës,ku ishte e thirrur.

Si gjithmonë prezantuesja dhe kësaj rradhe shkëlqen.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test