Edona Llalloshi uron bashkëshortin për ditëlindje, publikon foto me të dhe fëmijët - Bota Sot
Edona Llalloshi uron bashkëshortin për ditëlindje, publikon foto me të dhe fëmijët

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Edona Llalloshi uron bashkëshortin për ditëlindje, publikon foto me të dhe fëmijët

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 07:05
Edona Llalloshi

Sot ishte një ditë e veçantë në familjen e Edona Llalloshit.

Kjo për faktin se shoku i saj i jetës e ka festuar ditëlindjen dhe këngëtarja ka zgjedhur ta uroj publikisht.

Edona e ka ndarë me ndjekësit një foto nga darka familjare dhe ka shkruar disa fjalë pët t’shoqin.

‘Urime ditëlindjen shoku im i jetës. Une, Doa dhe Nur-i të duam pafund”, ka shkruar ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test