Beatrix Ramosaj e zbulon, ka linja të mira se gjithçka nuk konsumon! - Bota Sot
Beatrix Ramosaj e zbulon, ka linja të mira se gjithçka nuk konsumon!

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Beatrix Ramosaj e zbulon, ka linja të mira se gjithçka nuk konsumon!

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 15:26
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj dukshëm ka përmisuar format e trupit të saj.

Këngëtarja simpatike me anë të paraqitjes së radhës në rrjetet sociale ka zbuluar se po kujdesët që të ushqehet shëndetshëm dhe mirë.

“Organet e mia kur unë ushqehem një fletë sallate në vend të një flete pica për një herë.”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test