Albi Nako dhe Alba nuk fshihen më, ai i bën komentin djallëzor - Bota Sot
Albi Nako dhe Alba nuk fshihen më, ai i bën komentin djallëzor

Mediale Vip

Albi Nako dhe Alba nuk fshihen më, ai i bën komentin djallëzor

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 18:45
Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha

Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha shpesh janë përfolur për një lidhje dashurie e cila u mohua me forc nga të dy.

Por faktet gjithonë i kanë mbajtur njëri tjetrit. Aba ka ndarë një foto me bikini ku duket shumë sensuale dhe ju tregon fansave se takimi i tyre i rradhës me të do të jetë në dhënien e motit në Klan.

Në këtë publikim kaq provokues nuk mungoi as komenti i Albit.

‘Unë e di që bashkë do takohemi në Klan për tjetër gjë’-ka shkruar Albi në komentin e ti duke lënë të kuptohet se mes tyre ka diçka më shume.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...