I dalin gjinjtë derisa pozon në restorant - Bota Sot
I dalin gjinjtë derisa pozon në restorant

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

I dalin gjinjtë derisa pozon në restorant

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 19:34
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski serish ka çmendur miqtë në Instagram me foto seksi.

Ajo ka pozuar në një restorant dhe gjatë fotografimit rastësisht i rrëshqitën sytjenat duke treguar më tepër se sa duhet.

Por, kjo nuk e pengoi Emily të postojë foton në rrjetet shoqërore. 

Fotoja e saj shkaktoi reagime të mëdha të komentuesve.

“Kjo është tepër seksi”, “Pëlqej femrat që tregojnë gjinjtë në baza ditore”, "Kjo meriton vëmendjen”, “Tepër e bukur”, ishin disa nga komentet.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test