Gigi Hadid dhe Zayn Malik më të dashuruar se kurrë - Bota Sot
Gigi Hadid dhe Zayn Malik më të dashuruar se kurrë

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Gigi Hadid dhe Zayn Malik më të dashuruar se kurrë

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 21:48
Zayn Malik dhe Gigi Hadid

Ajo është një supermodele me famë botërore. Dhe Gigi Hadid ofroi një copëz nga dashuria e saj për fansat në Instagram.

Ylli i pasarelave publikoi një fotografi duke pushuar në krah të dashurit të saj Zayn Malik.

23-vjeçarja i dha fund pushimeve të saj verore duke treguar se çifti është më i dashuruar se kurrë.

Çifti i famshëm dukeshin mjaft të lumtur në krah të njëri-tjetrit. Dhe në kraharorin e këngëtarit theksohet tatuazhi me sytë e supermodeles.

Raportohet se Zayn dëshiron ti propozojë për martesë Gigiy për ti provuar dashurinë e tij.

Burime thoë se: "Ai është kokë e këmbë i dashuruar dhe dëshiron ti provojë botës se marrëdhënia e tyre është e vërtetë."

Mesa duket ish ylli i One Direction dëshiron të organizojë një ceremoni martesore sekrete dhe pa të ftuar.

Çifti u nda në mars pas dy vitesh lidhje por vetëm pak javë më vonë u rikthyen në krahët e njëri-tjetrit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test