Gjysmë e zhveshur nga pasqyra, shikoni se si bën ‘make up’ moderatorja Roza Lati! - Bota Sot
Gjysmë e zhveshur nga pasqyra, shikoni se si bën ‘make up’ moderatorja Roza Lati!

Mediale Vip

E hënë, 19 nëntor 2018

Gjysmë e zhveshur nga pasqyra, shikoni se si bën ‘make up’ moderatorja Roza Lati!

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 07:14
Roza Lati

Ka kohë që është duke shijuar pushimet.

Moderatorja shqiptare, Roza Lati pas përfundimit të sezonit të emisionit të saj “Why not”, ka gjetur pak kohë për pushime.

Nga bregdetet shqiptare ajo ka sjell imazhe dhe video tejet provokuese për të cilat është komentuar  shumë. Meqë nuk është vetëm plazhi për tu zhveshur, Roza kësaj radhe ka zgjedhur tualetin e saj teksa shfaqet gjysmë e zhveshur dhe bën grim para pasqyrës.

 

Kinda hood kinda classy

A post shared by Roza Lati © (@roza_lati) on

Prezantuesja Lati, në këtë foto ka vënë në pah format e përkryera dhe duket më në formë se kurrë. Nga ana tjetër, sa i përket shout në shtator ka paralajmëruar ndryshime të mëdha dhe puntata të reja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test