Kush e shoqëron Luanën në koncerte? - Bota Sot
Kush e shoqëron Luanën në koncerte?

Mediale Vip

E martë, 20 nëntor 2018

Kush e shoqëron Luanën në koncerte?

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 10:03
Luana Vjollca

Prezantuesja Luana Vjollca pas publikimit të dy këngëve të reja,ka filluar turnetë në të gjithë  në qytete të ndryshme të Shqipërisë dhe jo vetëm.

Ajo ka qënë mjaft aktive këtë sezon verorë,gjë që e kemi parë nga  postimet e bëra nga vetë prezantuesja.

Mbrëmjen e djeshme ka qenë e ftuar për të performuar në Vlorë.

Nga videot dhe fotot që ajo ka postuar në rrjetet sociale shihet se Luana nuk shkon e vetme në koncerte.

Këtë herë Luana ka qenë e shoqëruar nga Marina dhe mbesa e tyre.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test