Arminën e pyesin për Lori Hoxhën, mendimi i saj i kalon parashikimet - Bota Sot
Arminën e pyesin për Lori Hoxhën, mendimi i saj i kalon parashikimet

Mediale Vip

Arminën e pyesin për Lori Hoxhën, mendimi i saj i kalon parashikimet

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 19:09
Armina Mevlani dhe Lori Hoxha

Armina Mevlani dhe Lori Hoxha janë dy nga femrat shqiptare me shijë mjaft të hollë për modën.

Ato duket se janë në një hap me zhvillimet më të fundit të trendeve në mbarë botën. Arminës i kanë pyetur publikisht se çfarë mendon për trashëgimtaren e Top Medias.

‘Ajo është një vajzë e mrekullueshme dhe me një stil vrastar’ ka shkruar Armina krah fotos së Lorit pa nguruar aspak të shprehë gjithë adhurimin për të.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test