Leonorën e befason me dhuratë një fans i zjarrtë - Bota Sot
Leonorën e befason me dhuratë një fans i zjarrtë

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Leonorën e befason me dhuratë një fans i zjarrtë

Më: 16 gusht 2018 Në ora: 22:35
Leonora Jakupi

Leonora Jakupi është emër shumë i dashur në skenën muzikore shqiptare.

Për vite me radhë, këngëtarja është përkujdesur që të sjell hite të njëpasnjëshme si dhe numëron fansa nga të gjitha trojet shqiptare.

Leonora kohë pas kohe pranon dhurata nga fansat, të cilët e përcjellin çdo aktivitet të këngëtares.

Së fundi, ajo ka pranuar një dhuratë nga një fans, të cilën nuk i rezistoi pa e publikuar në rrjete sociale.

Një punim në formë luleje me kolazh fotografish të realizuara ndër vite, ishte befasia që fansi i bëri Leonorës.

Për ndryshe, kënga e fundit e Leonora Jakupit është “E paprekur”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test