Blero dhe Afrona nuk martohen këtë vit - Bota Sot
Blero dhe Afrona nuk martohen këtë vit

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Blero dhe Afrona nuk martohen këtë vit

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 06:35
Blero dhe Afrona

Është përfolur jashtëzakonisht shumë që çifti i njohur Blero dhe Afrona këtë vit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre disa vjeçare.

Por është modelja ajo që përmes një instastory ka dhënë një lajm tjetër, që sipas kësaj fotografie lë të nënkuptohet që ata do të martohen në vitin 2019.

Ndryshe Blero dhe Afrona tashmë kanë blerë edhe shtëpinë e tyre në Prishtinë, ku pritet ta ndërtojnë familje e tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test