Tuna poston foton më të ëmbël të djalit - Bota Sot
Tuna poston foton më të ëmbël të djalit

Mediale Vip

E shtunë, 17 nëntor 2018

Tuna poston foton më të ëmbël të djalit

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 22:32
Tuna

Tuna është padyshim një nga personazhet më të komentuar në botën e showbizit shqiptar.

Në kulmin e sezonit veror, pushimet në bregdet janë kryefjala e relaksit dhe kënaqësisë për t’i kaluar sa më mirë këto ditë të nxehta, ndaj edhe Tuna ka bërë të njëjtën gjë si të gjithë ne.

Me partnerin dhe vogëlushin Tian, ajo është duke shijuar pushimet në këto ditë të fundit të sezonit veror. Fotoja e birit të saj, e postuar në instastory është me siguri një nga gjërat e ëmbla që do t’jua zbukurojë ditën sot.

I vogli, i shtrirë në rërë dhe tejet i kënaqur ka pozuar për aparatin e mamit të tij, ndërkohë që Tuna ka edhe një dedikim të ndjerë për të. “Ama unë ty të du më shumë se veten”, ka shkruar ajo në dixhiturën e kësaj fotoje kaq të bukur.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test