Sepse vetëm muzika s’i mjafton, Elvana Gjata debuton edhe si regjisore - Bota Sot
Sepse vetëm muzika s’i mjafton, Elvana Gjata debuton edhe si regjisore

Mediale Vip

E hënë, 12 nëntor 2018

Sepse vetëm muzika s’i mjafton, Elvana Gjata debuton edhe si regjisore

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 10:18
Elvana Gjata

Artet i adhuron dhe përveç muzikës ka edhe një tjetër të preferuar. Nëse nuk e keni ditur apo-apo edhe  e keni harruar, po ua rikujtojmë se Elvana Gjata përveç se një këngëtare shumë e talentuar, ka përfunduar edhe studimet universitare për regji.

Dhe pas disa projekteve që i dolën të suksesshme pasi u kthye nga Shtetet e Bashkuara në Shqipëri, Elvana Gjata do e provojë veten si regjisore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test