Afërdita dhe Jakub nuk ndalen, pushimet e tyre kanë një destinacion të dytë - Bota Sot
Afërdita dhe Jakub nuk ndalen, pushimet e tyre kanë një destinacion të dytë

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Afërdita dhe Jakub nuk ndalen, pushimet e tyre kanë një destinacion të dytë

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 13:24
Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në muajin qershor.

Ata kanë organizuar një dasmë të shtrenjtë në Miami(Florida) me miqtë dhe familjarët e tyre.

Menjëherë pas dasmës, çifti bënë disa ditë pushimi në plazhet më të bukura në Florida me ç’rast edhe modelja shqiptare festoi ditëlindjen. Si destinacion të radhës për të pushuar kanë zgjedhur qytetin e dashurisë, Venedikun.

Pamjet që dyshja sollën nga atje nuk lënë vend për komente teksa duken të mahnitshme. Afërdita dhe Jakub shihet të jenë tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Nga ana tjetër pas një kohe të gjatë Dreshaj ka paralajmëruar rikthimin në muzikë. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test