Eliza Dushku martohet sonte, ja kush është i dashuri i saj - Bota Sot
Eliza Dushku martohet sonte, ja kush është i dashuri i saj

Mediale Vip

E hënë, 12 nëntor 2018

Eliza Dushku martohet sonte, ja kush është i dashuri i saj

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 17:17
Eliza Dushku

Aktorja me prejardhje shqiptare që jeton dhe punon në Amerikë, Eliza Dushk po martohet.

Miq të saj nga bota e artit kanë postuar lajmin nëpër rrjete sociale. Derisa mediat në botë tashmë kanë zbuluar edhe fotografi të të dashurit të saj me të cilin po lidh kurorë.

Ceremonia e kurorëzimit do të ndodhë në qytetin e Bostonit.

“Po. Përfundimisht i dashuri im”, kishte shkruar Eliza para disa javës në instagram duke e pranuar se po martohet.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test