Tayna publikon projektin e ri – ‘Fake’ - Bota Sot
Tayna publikon projektin e ri – ‘Fake’

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Tayna publikon projektin e ri – ‘Fake’

Më: 18 gusht 2018 Në ora: 19:28
Tayna

Tayna ka publikuar projektin e saj të tretë.

Kënga mbanë titullin ‘Fake’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip të realizuar nga Alban Selimaj.

Rep artistja shqiptare sërish ka bashkëpunuar me Cricket ndërkaq për tekstin u kujdes vetë.

Ndiqeni të plotë më poshtë:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test