E njohim si ‘kukull’, por shikojeni fytyrën e vërtetë zhgënjyese të Xhensilës - Bota Sot
E njohim si ‘kukull’, por shikojeni fytyrën e vërtetë zhgënjyese të Xhensilës

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

E njohim si ‘kukull’, por shikojeni fytyrën e vërtetë zhgënjyese të Xhensilës

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 13:08
Xhensila

Jemi mësuar ta shohim të kuruar e të zbukuar deri në detajet e fundit.

Madje shpesh është komentuar e i ëshë dhënë epiteti si ‘kukull’ e ‘princeshë’, por fytyra e saj pa efekte është krejtësisht ndryshe.

Në një fotografi të shpërndarë në rrjete sociale mund të shihni se sa dallim ka Xhensila nga fotografitë profesionale e të mbushura me efekte. Dhe me të vërtetë është zhgënjyese.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test