Kush është Romeo i Morenës? - Bota Sot
Kush është Romeo i Morenës?

Mediale Vip

E enjte, 15 nëntor 2018

Kush është Romeo i Morenës?

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 19:52
Këngëtarja Morena Taraku

Këngëtarja Morena Taraku që gjithmonë është në qendër të vëmendjes sa herë që poston ndonjë fotografi apo edhe sa i përket jetës private.

Morena nuk është me askënd në lidhje por postimi i fundit në Instagram ka vënë në dyshim këtë. Ajo ka postuar një fotografi e shtrirë, duke shijuar rrezet e diellit dhe duke vënë në fokus të pasmet “bombastike”. Në përshkrimin e fotos ajo shkroi: “E bërë nga Romeo”. Se a është në lidhje këngëtarja mbetet të shihet.

Morena Taraku këtë verë publikoj këngën “Femnat” në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM, që u shndërrua në një nga hitet e kësaj vere. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test