Më e përkryer se vetë perëndimi i diellit, duket Luana - Bota Sot
Më e përkryer se vetë perëndimi i diellit, duket Luana

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Më e përkryer se vetë perëndimi i diellit, duket Luana

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 19:53
Luana Vjollca

Luana Vjollca përgatitet gjithmonë që fotografitë dhe video-t në rrjete sociale të bëjnë bujë me pëlqime dhe komente.

Kësisoj po bën edhe me fotografinë e publikuar pak më parë, ku duket si një sirenë  e vërtetë.

E veshur me një fustan të gjatë Luana i merr shkëlqimin edhe perëndimit të diellit, duke vënë në fokus edhe bukuritë natyrore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test