”Dështon” keq Marina, në plazh përplot grim! - Bota Sot
”Dështon” keq Marina, në plazh përplot grim!

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

”Dështon” keq Marina, në plazh përplot grim!

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 19:59
Marina Vjollca

Marina Vjollca shpesh dëshiron të tregojë se është femër me stil.

Por këtë herë duket se ka dështuar keq. Ajo ka pozuar në plazh, me shumë grim gjë që aspak nuk është e hijshme, e pastër dhe e mirë për syrin e njeriut.

Sigurisht ajo ka menduar se po bën mirë duke publikuar këtë pamje por në fakt nuk duket aspak ashtu siç jemi mësuar ta shohim atë, të rregullt.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test