Pas problemeve të shumta, Heather Locklear rikthehet në rrjete sociale - Bota Sot
Pas problemeve të shumta, Heather Locklear rikthehet në rrjete sociale

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Pas problemeve të shumta, Heather Locklear rikthehet në rrjete sociale

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 23:27
Heather Locklear

Heather Locklear u rikthye në rrjetet sociale të shtunën në mbrëmje për herë të parë pas katër muajsh, në mes të luftës së saj ligjore dhe personale që ajo po përballej gjatë gjithë vitit të kaluar.

Aktorja doli në Instagram të shtunën për të postuar një foto të qenit të saj.

Ky post ishte i pari që nga 13 prilli para se ajo të arrestohej dhe të dërgohej në rehabilitim. Është e paqartë ku është marrë fotografia.

Heather kishte një vit të vështirë:

Ajo u arrestua në shkurt pas një konfrontimi të supozuar me të dashurin e saj, Chris Heisser. Ajo më pas thuhej se sulmoi oficerët e policisë të cilët iu përgjigjen incidentit.

Locklear përfundoi sërish në pranga gjatë muajit qershor kur policia iu përgjigj një thirrjeje nga shtëpia e saj.

Policët gjetën aktoren shumë të dehur.

Vetëm disa orë pas lëshimit të saj të lirimit me kusht, aktorja u shtrua në spital pasi persona nga emergjenca morën një telefonatë për një mbidozë të supozuar.

Lockleas ishte mirë pas incidentit dhe thuhet se ishte në rehabilitim për alkool dhe trajtim të shëndetit mendor. Locklear u arrestua pasi dyshohet se kishte nisur një oficer policie dhe personel të emergjencës ndërsa ishte duke u mbajtur në paraburgim.

Ishte hera e dytë për tre muaj që po hynte në rehabilitim.

Locklear gjithashtu është planifikuar të paraqitet në gjykatë më 30 gusht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test