Kur miqësia kthehet në dashuri, aktorët e njohur turk në një lidhje - Bota Sot
Kur miqësia kthehet në dashuri, aktorët e njohur turk në një lidhje

Mediale Vip

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Kur miqësia kthehet në dashuri, aktorët e njohur turk në një lidhje

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 06:09
Cansu Dere dhe Engin Ozturk

Aktorja e njohur për rolin e saj si Ejshan nga seriali “Ezel”, Cansu Dere dhe aktori i njohur si Kerem nga seriali “Shoqëri e Lartë”, Engin Ozturk, prej vitesh njihen në ‘showbiz-in’ turk për shoqërinë e hershme të tyre. Shpeshherë dyshja është përfolur edhe për një lidhje të mundshme, por mes zhurmës mediatike ata e kanë mohuar një gjë të tillë.

Së fundmi Cansu është kthyer nga pushimet e gjata të saj dhe menjëherë është fotografuar në krah të Enginit. Kjo gjë ka ngritur sërish dyshimet tek fansat e dyshes dhe këtë herë ata janë të sigurtë se tashmë ata janë një nga çiftet më të reja turke.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test