Martohen Claire Holt dhe Andrew Joblon - Bota Sot
Martohen Claire Holt dhe Andrew Joblon

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Martohen Claire Holt dhe Andrew Joblon

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 11:31
Claire Holt dhe Andrew Joblon

Claire Holt dhe Andrew Joblon janë martuar.

Aktorja 30-vjeçare dhe tashmë burri i saj, e kanë bërë të ditur lajmin të dielën me anë të disa fotografive nga dasma.

Të dy e shpallën fejesën e tyre në dhjetor të vitit 2017.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test