Lily Aldridge po bëhet sërish nënë - Bota Sot
Lily Aldridge po bëhet sërish nënë

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Lily Aldridge po bëhet sërish nënë

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 11:32
Lily Aldridge

Lily Aldridge është shtatzënë.

Modelja 32-vjeçare e Victoria’s Secret, ka bërë të ditur lajmin përmes Instagramit, duke postuar një fotografi me barkun në rritje në bikini duke shkruar: ‘Surprizë’.

 

???????????? SURPRISE????????????

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on

Ky do të jetë fëmija i dytë për Lily dhe bashkëshortin e saj Caleb Followill.

Çifti janë prindër të një vajze me emrin Dixie Pearl Followill.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test