Lindsay Shookus mbyll Instagramin pasi Ben Affleck u pa me një tjetër - Bota Sot
Lindsay Shookus mbyll Instagramin pasi Ben Affleck u pa me një tjetër

Mediale Vip

E diel, 18 nëntor 2018

Lindsay Shookus mbyll Instagramin pasi Ben Affleck u pa me një tjetër

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 13:39
Nuk ka akoma asnjë gjë të konfirmuar nëse Lindsay dhe Ben janë ndarë.

Lindsay Shookus ka fshirë llogarinë e saj në Instagram.

Ky zhvillim vjen vetëm pak ditë pasi Ben Affleck është parë duke darkuar me modelen 22-vjeçare të Playboy, Shauna Sexton, duke shkaktuar thashetheme se Lindsay dhe Ben janë ndarë.

Nëse tentoni të kërkoni llogarinë e Lindsay, faqja nuk është më në dispozicion.

Fotografitë e fundit të Lindsay dhe Ben janë në qershor.

Nuk ka akoma asnjë gjë të konfirmuar nëse Lindsay dhe Ben janë nda

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test