“Jap 21 mijë euro vetëm me ja prek c*t”, e sheh te Arian Çani, djalin e zë halli - Bota Sot
“Jap 21 mijë euro vetëm me ja prek c*t”, e sheh te Arian Çani, djalin e zë halli

Mediale Vip

“Jap 21 mijë euro vetëm me ja prek c*t”, e sheh te Arian Çani, djalin e zë halli

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 15:44
Fabjana Hoxha

Fabjana Hoxha është një prej vajzave që pati bërë bujë në rrjetet sociale me kërcimet e saj “twerk”, këndimet, sharjet dhe gjithçka tjetër.

Ajo nuk njihte limite dhe bënte çdo veprim të mundshëm për të qenë në qendër të vëmendjes.

Mbrëmjen e shkuar Fabjana, vajza nga Durrësi që dikur quante veten “Fabjana C4”, ishte e ftuar në emisionin e Arian Çanit.

Fabjana kishte veshur një fustan me dekolte të hapur që i nxirrte shumë në pah gjoksin e saj dhe me sa duket kjo i paska rënë në sy edhe publikut, jo vetëm Çanit.

Një djalë, i quajtur Shpëtim, ka shkruar:

”Përshëndetje!

Jam në hall, kam parë mbrëmë Fabjana Hoxhës dhe nuk po gjej rehat.

Jap 21 mijë euro vetëm me e shiju njëherë, me ja prek ato c...”

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test