Ish e dashura e Justin Bieber ‘çmend’ pushuesit në Miami - Bota Sot
Ish e dashura e Justin Bieber ‘çmend’ pushuesit në Miami

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Ish e dashura e Justin Bieber ‘çmend’ pushuesit në Miami

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 16:45
Yovanna Ventura

Ish e dashura e Bieber, Yovanna Ventura është fotografuar me bikini të zeza në Miami.

Ylli i Instagramit ka shfaqur format perfekte trupore në plazh veshur në bikini, shkruan TheSun.

Modelja 22 vjeçare po merrte rreze dielli, derisa në dorë po mbante një lëng kokosi me të cilin po freskohej në temperatura të larta.

Yovanna, e cila ishte rilidhur me Justin Bieber në vitin 2016 dukej e mahnitshme me flokë të kapura lartë.

Modelja dhe këngëtari ishin lidhur në vitin 2010, por u ndanë në 2012, ata kishin rifilluar romancën disa herë deri në vitin 2014 kur i dhanë fund përfundimisht.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test