Bikinit mezi ia mbajnë gjoksin ‘shpërthyes’ Oriola Marashit! - Bota Sot
Bikinit mezi ia mbajnë gjoksin ‘shpërthyes’ Oriola Marashit!

Mediale Vip

Bikinit mezi ia mbajnë gjoksin ‘shpërthyes’ Oriola Marashit!

Më: 22 gusht 2018 Në ora: 23:14
Oriola Marashi

Oriola Marashi arrin të marrë vëmendjen e mediave rozë në saje të rrjeteve sociale.

Asetet e bujshme trupore të modeles shqiptare bëjnë që mediat të shkruajnë për të pothuajse gjithnjë.

Kësaj here ajo ka ndarë tri fotografi në profilin e saj në Instagram gjersa në fokus ka gjoksin bombastik që mezi ia mbajnë edhe bikinit.

Modelja Marashi konsiderohet të jetë njëra nga modelet më të kërkuara në treg dhe tani është e pranishme edhe në videoklipe të artistëve.

Oriola po ashtu është pjesë e grupit “OTR” tash e një kohë në labelin e Noizyt.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat