Oriola mahnitëse në bikini rozë - Bota Sot
Oriola mahnitëse në bikini rozë

Mediale Vip

Oriola mahnitëse në bikini rozë

Më: 24 gusht 2018 Në ora: 21:22
Oriola Marashi

Oriola Marashi është njëra ndër modelet më të përfolura, sidomos për fotot provoktive që poston.

Ajo është goxha aktive në rrjete sociale, në të cilat ndanë me ndjekësit e saj të shumtë imazhe provokuese nga përditshmëria  e saj.

Në postimin e fundit në rrjetin social ‘Instagram’ modelja postoi foto e veshur në bikini rozë, ku në fokus kishte gjoksin e formësuar dhe këmbët e gjata.

Me syze në sy dhe duke tymosur cigare, nën rrezet e diellit Oriola Marashi po shkëlqen në këtë imazh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat