Nora Istrefi mahnit me linjat trupore, publikon foto me bikini nga pushimet - Bota Sot
Nora Istrefi mahnit me linjat trupore, publikon foto me bikini nga pushimet

Mediale Vip

Nora Istrefi mahnit me linjat trupore, publikon foto me bikini nga pushimet

Më: 1 shtator 2018 Në ora: 08:59
Nora Istrefi

Këngëtarja Nora Istrefi, dhe bashkëshorti i saj, Robert Berisha, janë duke kaluar së bashku disa ditë të mira pushimi në Turqi.

Bashkë me ta gjendet edhe vajza e tyre e vogël, Renee, e cila më në fund po shijon ca ditë të mira pushimi krah prindërve të saj.

Nora dhe Roberti kanë ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale fotografi nga pushimet, duke treguar për çastet e ëmbla që po shijojnë atje.

Këngëtarja Istrefi edhe këtë herë vazhdoi ta rrëmbejë vëmendjen me linjat e saj.

Ajo vazhdon të mbetet njëra ndër këngëtaret më atraktive me trupin më të lakmueshëm në estradë.

Jo rrallë herë Nora ka publikuar fotografi me bikini, duke vënë në pah fizikun e saj të lakmueshëm.

Performanca në klipin “Ni gote për ty”, ishte gjithashtu shumë atraktive, dhe Nora tregoi se edhe pas kaq vitesh vazhdon të mbetet në top formë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat