Luana më në fund nis pushimet, shfaqet si peshk në det

Mediale Vip

Luana më në fund nis pushimet, shfaqet si peshk në det

Më: 1 shtator 2018 Në ora: 19:20
Luana

Kjo verë ishte tejet e zënë, por e suksesshme për Luana Vjollcën.

Përveç që solli dy projekte muzikore që u pëlqyen jashtëzakonisht shumë, ajo pati edhe koncerte thuajse në çdo qytet shqiptar.

E pas gjithë këtij suksesi, ajo i ka dhurur vetes pak pushim.

Prezantuesja dhe këngëtarja ka treguar se ka nisur pushimet, teksa shfaqet nga deti. Me një palë bikini ngjyrë blu të hapur, ajo duket më se fantastike.

Ndryshe Luana shpejtë do t’vjen edhe me një projekt të ri, kësaj radhe televiziv.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat