Rikthehet në YouTube kënga e Fifit me Çiljetën

Mediale Vip

Rikthehet në YouTube kënga e Fifit me Çiljetën

Më: 1 shtator 2018 Në ora: 22:15
Çiljeta Xhilaga dhe Filloreta Raçi

Vite më parë Çiljeta Xhilaga dhe Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, kanë pasur raporte shumë të mira.

Por, thuhet se “Kënga Magjike” ka qenë ‘mollë sherri’ që ato t’i prishin marrëdhëniet me njëra-tjetrën.

Megjithatë, ka qenë Fifi ajo që i ka dhënë fund thashethemeve lidhur me raportin e tyre, pasi njoftoi se kënga e tyre është rikthyer në kanalin YouTube.

#BigBooty është në YouTube sërish    [????] [?]  gjithmonë e kam dashur këtë këngë [????] ”, shkruan ndër të tjera Fifi.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Fifi është kënga “Habibi”, në duet me Lamar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat