Oriola Marashi i vuri flakën… çmend ndjekësit me të pasmet ‘kardashiane' - Bota Sot
Oriola Marashi i vuri flakën… çmend ndjekësit me të pasmet ‘kardashiane'

Mediale Vip

Oriola Marashi i vuri flakën… çmend ndjekësit me të pasmet ‘kardashiane'

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 08:41
Oriola Marashi

Modelja sexy Oriola Marashi nuk ndalet së provokuari. Të pasmet e saj bombastike duket sikur do të mbeten gjatë në kujtesën e fansave të saj. Menjëherë kanë vërshuar ‘liket’ dhe komentet pikante për bukuroshen shqiptare.

Këtë herë ajo e ka lëshuar paksa dorën me këto imazhe që ‘shpërthejnë zemrat’. Anëtarja e OTR duket teksa del nga pishina krejtësisht e lagur me bikini.

 

Pick a caption for me ...

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat