Jennifer Lopez përgatitet për koncertin në Las Vegas - Bota Sot
Jennifer Lopez përgatitet për koncertin në Las Vegas

Mediale Vip

Jennifer Lopez përgatitet për koncertin në Las Vegas

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 11:32
Jennifer Lopez

Ajo është njëra nga gratë më të famshme në botë.

Jennifer Lopez përveç famës në muzikë dhe aktrim, ajo është e njohur edhe për format e saj fizike tejet seksi.

J.Lo përkundër moshës, ajo e mban trupin mjaft të tonifikuar.

Përmes rrjetit social Instagram, ajo ka bërë të ditur se po përgatitet për koncertin që do të mbajë në Las Vegas.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat