Marina me urim emocional për ditëlindjen e Luanës

Mediale Vip

Marina me urim emocional për ditëlindjen e Luanës

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 12:24
Marina dhe Luana Vjollca

Luana Vjollca sot feston ditëlindjen e 27-të.

Ajo është pjesë e televizionit prej disa kohësh si moderatore.

Jashtë jetës publike, Luana është e njohur për lidhjen e fortë me motrën e saj Marina Vjollca.

Kjo e fundit me ka uruar Luanën me një mesazh shumë të veçantë.

Ajo ka postuar një foto të saj bashkë më motrën duke shkruar:

‘Happy birthday bebja ime! You are one of greatest gift my heart will ever know! Te uroj me te mirat e botes gjysma ime me e mire’.

Pas një vere të suksesshme në karrierën muzikore, Luana nga dje ka filluar pushimet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat