Morena Taraku në Stamboll! Del në qytet pa sytjena - Bota Sot
Morena Taraku në Stamboll! Del në qytet pa sytjena

Mediale Vip

Morena Taraku në Stamboll! Del në qytet pa sytjena

Më: 3 shtator 2018 Në ora: 08:09
Morena Taraku

Vizitat e Morena Tarakut në Stamboll janë të shpeshta.

Ajo atje argëtohet mjaft shumë dhe me ndjekësit ndanë imazhe nga më të ndryshmet të cilat edhe e dëshmojnë këtë.

Modelja dhe këngëtarja seksi së fundmi e ka publikuar një foto të re ku shihet me qenin e saj gjersa po pi kafe.

Por ajo çfarë bie në sy më shumë është fakti se Morena nuk ka veshur sytjena. Në foton që e ka postuar brenda shihet vetëm tatuazhi dhe një pjesë e gjoksit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat