Ariana Grande çaktivizon komentet pas vdekjes së ish të dashurit - Bota Sot
Ariana Grande çaktivizon komentet pas vdekjes së ish të dashurit

Mediale Vip

Ariana Grande çaktivizon komentet pas vdekjes së ish të dashurit

Më: 8 shtator 2018 Në ora: 22:25
Ariana Grande- Mac Miller

Ariana Grande i ka ndaluar komentet e saj në Instagram pas vdekjes së ish të dashurit Mac Miller.

Këngëtarja 25-vjeçare i çaktivizoi komentet pasi shumë njerëz filluan ta fajësojnë atë për mbidozën e reperit që i solli vdekjen.

Ariana dhe Mac u ndanë në fillim të këtij viti pas rreth dy vjet në lidhje.

Këngëtarja akoma nuk ka dhënë një deklaratë rreth vdekjes së Mac.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat