Afërdita shkëlqen kuq e zi, shijon netët në Shqipëri - Bota Sot
Afërdita shkëlqen kuq e zi, shijon netët në Shqipëri

Mediale Vip

Afërdita shkëlqen kuq e zi, shijon netët në Shqipëri

Më: 9 shtator 2018 Në ora: 17:28
Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj, po qëndron në Shqipëri.

Mbrëmë gjeti kohë të argëtohet në një nga klubet e Tiranës me shoqëri, teksa shkëlqente në një fund të lëkurës vizullues të zi dhe maicë të thjeshtë të kuqe.

Nuk dihet nëse Afërdita e ka bërë këtë kombinim nga stili apo shija e saj, por ngjyrat e veshjes sigurt pasi qëndrimi në Shqipëri nuk ka sesi të mos shoqërohet me ngjyrat identifikuese.

Për më tepër ngjyra nuk ka fort rëndësi kur në sy bien gjoksat e zbuluar të modeles.

Ajo jeton dhe vepron në Amerikë, ndërsa këtë verë i dha fund beqarisë, duke u martuar me hokeistit çek, Jakub Kindl.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...