‘Masturboheshim të gjithë në grup’, rokeri legjendar rrëfen historinë e patreguar - Bota Sot
‘Masturboheshim të gjithë në grup’, rokeri legjendar rrëfen historinë e patreguar

Mediale Vip

E martë, 23 tetor 2018

‘Masturboheshim të gjithë në grup’, rokeri legjendar rrëfen historinë e patreguar

Më: 12 shtator 2018 Në ora: 18:54
The Beatles

Fantazitë e rinjve arrijnë ndonjëherë e edhe të paimagjinueshmen! Rokeri legjendar i muzikës amerikane Paul McCartney ka rrëfyer në një intervistë për revistën "GQ", një histori që I ka lënë të gjithë pa fjalë. McCartney tregoi se kur ishin të rinj, ende duke ngjitur shkallët e karrierëts kishte përjetuar edhe një eksperiencë intime seksuale që kishte pasur së bashku me liderin e The Beatles, John Lenon.

76-vjeçari tha se ata u përfshinë në një festë në shtëpinë e Lenon, ku kaluan disa orë duke u masturbuar.

“Ishim tek shtëpia e John, një grup të rinjsh.Në vend që të pinim dhe të festonim gjatë gjithë kohës, një natë, dritat u fikën dhe dikush nisi të masturbohej. Të njëjtën gjë bëmë edhe ne të tjerët. Thjesht thonim emrin Brigitte Bardot dhe nxirrnim gjithmonë e më shumë spermë. Ishte një gjë e bukur, ishte qejf. Askush nuk u lëndua, madje as vetë Brigitte Bardot,"- tregoi ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test