Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte - Bota Sot
Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte

Mediale Vip

E premte, 16 nëntor 2018

Rudina zbuloi këtë detaj nga shtatzënia e saj që askush nuk e dinte

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 18:01
Rudina Magjistari

Është një nga moderatoret më të dashura dhe gjatë emisionit të saj, Rudina Magjistari tregon edhe copëza nga jeta e saj private.

Në një prej emisioneve të saj ku ishte e ftuar nutricionistja Diola Baftiu, e cila u shpreh rreth shtatzënisë dhe ardhjes në jetë të vajzës së saj të tretë, Rudina rrëfeu një detaj nga shtatzënia e saj që nuk dihej më parë. 

Ajo u shpreh se në castin kur po i vinin dhimbjet e lindjes ajo ka kërkuar që të shkonte në një salon bukurie për të krehur flokët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test